| משרד :054-9544774

תכניסו קצת אור לעתיד שלכם

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים


  הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

  להשתחרר מהתלות בבנקים: אשראי חוץ בנקאי באור לעתיד – לעסקים שרוצים יותר, ומהר

  באופן מסורתי, כשאנחנו חושבים על אשראי אנחנו חושבים על הבנק. עם הבנק, כמובן, מגיעה הבירוקרטיה, הזמינות המוגבלת ושלל חוקים והגבלות. בשנים האחרונות, מתוך מודעות לצורך הגובר בכלי אשראי גמישים, זמינים ודינמיים, משרד הכלכלה אישר כניסה של שחקנים חדשים לשוק האשראי. המרוויחים הגדולים הם הלווים הפרטיים והעסקיים, שנהנים כעת משוק תחרותי וער.

  האשראי החוץ בנקאי בישראל מגיע מכמה מקורות. העיקריים שבהם הן קרנות שונות, המעניקות הלוואות לעסקים (, כגון הסוכנות היהודית, קרנות קורת ועוד). לצד מקורות אלה ישנם גופים שונים המעניקים אשראי ללא ערבות המדינה, באופן ישיר מול הלווים.

  בכל מקרה, שוק האשראי מפוקח היטב על ידי המדינה, ואנו, באור לעתיד, פועלים אך ורק מול גופים מפוקחים, איתנים ובעלי היצע אשראי אטרקטיבי לעסקים, על סמך היכרות ישירה ועדכנית עם שוק האשראי הישראלי והשחקנים הפועלים בו.

  איזה יתרונות גלומים בשימוש באשראי חוץ בנקאי לעסקים?

  אשראי חוץ בנקאי מציע כמה וכמה יתרונות מובהקים על פני האשראי הבנקאי (שגם לו בהחלט יש מקום, כמובן בהתאם לצרכים ולתנאים הקונקרטיים). היתרונות של האשראי החוץ בנקאי נובעים בעיקרם מכך שזהו שוק דינמי שיש בו תחרות משמעותית על לקוחות, ולכן גם מגוון עשיר של אפשרויות. המערכת החוץ-בנקאית, בנוסף, נוטה להיות מסורבלת פחות מהבנק, ולעיתים רבות לדרוש בטחונות נמוכים יותר מאלה שנדרשים על ידי הבנק בהלוואות מקבילות.

  חלק מהצעות האשראי החוץ-בנקאי מציעות תקופת גרייס של 12 חודשים ופריסה נוחה לטווח ארוך, ויתרון נוסף המגולם בהן הוא העובדה שאשראי חוץ-בנקאי ברוב המקרים אינו נשען על האובליגו הבנקאי, ומאפשר לעסקים, במיוחד בזמנים קריטיים של צמיחה והתפתחות, לעשות שימוש בכלי אשראי זמין, נוח ובלתי מכביד.

  איך זה עובד? תהליך בקשת אשראי חוץ בנקאי באור לעתיד

  שוק האשראי החוץ בנקאי, יותר עתיר אפשרויות וכלים, מצריך היכרות מעמיקה עם התנאים וההצעות העדכניות והאטרקטיביות ביותר. בשוק כזה, יש יתרון מובהק לגופים כמו אור לעתיד, שנהנים ממוניטין וכושר מיקוח, וליוו בהצלחה אלפי עסקים לפתרונות האשראי המיטביים עבורם. בשוק כזה, המומחיות שלנו שווה לכם ממון רב, וגם חסכון ניכר בכאב ראש וחשש מפני טעויות ופספוס הזדמנויות.

  כחברה עצמאית לחלוטין, אנחנו באור לעתיד מחוייבים אך ורק להצלחה שלכם. האינטרס שלנו הוא האינטרס של לקוחותינו: אשראי מהיר, משתלם ככל האפשר ובתנאים שישמרו על האינטרסים שלכם ויקדמו את הצלחתכם.

  תוכנית עסקית מאת המומחים של אור לעתיד: מרכיב חיוני להצלחה שלכם

  בכל פניה לבקשת אשראי חוץ בנקאי, העסק יתבקש להציג תוכנית עסקית. כמובן, ככל שהתוכנית העסקית מקיפה יותר, פרקטית יותר, הנשענת על הבנה טובה של פעילות העסק העכשוויות והעתידית, הענף שאתם פועלים בו ושאר משתנים עסקיים קריטיים להצלחה, כך גוברים הסיכויים שבקשתכם תאושר.

  המומחים של אור לעתיד כתבו מספר רב של תוכניות עסקיות מעולות שהפכו לא רק מנוף לגיוס אשראי מוצלח, אלא בעיקר למפת דרכים להצלחה עסקית, עם יעדים ברורים ולוחות זמנים מדוייקים להשגתם.

  כחברה שמכירה ועובדת באופן צמוד ורציף במשך השנים עם הגופים הממונים על אישור ההלוואות הנ"ל אנו מכירים את הדרישות והפעולות הנדרשות לקבלת תשובה חיובית בבקשות אלו כך שנכתוב עבורכם את התוכנית העסקית הטובה והנכונה ביותר, תוך התחשבות במכלול התנאים העסקיים שבמסגרתם אתם פועלים. כך יהיה לכם קל הרבה יותר לגייס אשראי, וגם לצעוד בדרך להצלחה.

  אשראי חוץ בנקאי באור לעתיד – לעסקים שרוצים יותר, ומהר

  אשראי חוץ בנקאי לעסקים קטנים

  למנוע תלות בבנקים ולבחור במסלול מומלץ – עם הסיוע של אור לעתיד 

  אשראי חוץ בנקאי לעסקים מגיע ממגוון מקורות. החל מקרנות שונות, גופים המעניקים אשראי ללא ערבות המדינה וכן הלאה – לאורך השנים האחרונות נכנסו לשוק האשראי הישראלי שחקנים חדשים ומשמעותיים. וזאת, כאשר המרוויחים הגדולים מכך הם הלווים הפרטיים והעסקיים כאחד. חברת "אור לעתיד – פתרונות פיננסיים" מציעה שירותי ייעוץ וליווי משכנתאות מתקדם. וזאת, לצד שירותים מרשימים ומתקדמים בתחום גיוס האשראי לעסקים, תכנון פנסיוני וביטוחי ועוד. 

  אשראי חוץ בנקאי לעסקים: לגייס את האשראי ולראות תוצאות

  במרבית המקרים, כאשר אנו חושבים על גיוס אשראי, לרוב מושג זה יתקשר לבנקים. זאת ועוד, לצד הבירוקרטיה המתישה, שעות הפעילות המוגבלות לצד חוקים ודגשים אחרים. לאור כל זאת, לאורך השנים האחרונות הולכת וגוברת ההבנה והצורך בגיוס מקורות מימון גמישים ונוחים. 

  לאור ההכרה בכך, משרד הכלכלה אישר את כניסתם של גופים חדשים לשוק האשראי; מהלך אשר הוביל בין היתר לכדי שוק תחרותי. כך או כך, הלווים בתחום העסקי מרוויחים מכך, ללא ספק. כעת, אם ברצונכם גם כן לגייס אשראי חוץ בנקאי לעסקים, רצוי להתוודע ליתרונותיו הרבים של הליך זה. החל מפריסה נוחה וגמישה לפרק זמן ממושך, תקופת גרייס הנמשכת 12 חודשים ועד הימנעות מהאובליגו הבנקאי – היבטים אלו יסייעו לעסקים השונים לצאת מהזמנים הדחוקים ולהיכנס לתקופה של פריחה. 

  כך או כך, רצוי כי גיוס אשראי זה יגיע במסגרת תכנית אסטרטגית לצורך בניית העסק ועתידו הכלכלי. כמו כן, חשוב לא פחות ואף יותר לשתף פעולה עם חברה המתמחה בייעוץ משכנתאות לעסקים. כך, ניתן יהיה לקדם את תהליך הפעולה ואת שיקום החברה. במילים אחרות, ולאור העובדה כי חברה זו בקיאה במגוון התנאים העסקיים במסגרתם הגופים הממונים פועלים, כך ניתן יהיה לקבל תשובה חיובית לאורך הדרך – ולראות תוצאות.

  ההבנה והניסיון הדרושים לצורך קבלת המענה הרצוי

  גיוס האשראי החוץ בנקאי לעסקים דורש הבנה והיכרות מעמיקה ביותר עם הגופים הרלוונטיים – כמו גם עם התנאים השונים לשם קבלת הכספים. המומחים של חברת "אור לעתיד – פתרונות פיננסיים" עובדים באופן צמוד עם הגופים הממונים על אישור ההלוואות. בהתאם, הם מכירים היטב את הדרישות השונות ואת הפעולות הדרושות לשם קבלת התוצאה הרצויה.

  הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים: למצוא את המרכיב להצלחה

  הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים קטנים וגדולים

  לקחת חלק בתהליך הגשת הבקשה לאשראי חוץ בנקאי עם אור לעתיד 

  הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים מחזיקות ביתרונות רבים; יתרונות הנובעים מהדינמיות של השוק הישראלי והתחרות המתמשכת על הלקוחות. לאור כל זאת, עומדים בפני יזמים ועסקיהם אפשרויות מימון אשר לאו דווקא מתקשרים לבנקים. מעבר לכך, מענה זה לרוב מסורבל הרבה פחות מאשר השירותים אותם מספק הבנק. כך או כך, כדי להבין כיצד תהליך הגשת הבקשה לאשראי חוץ בנקאי מתנהל, יש לפנות אל חברת "אור לעתיד – פתרונות פיננסיים". חברה זו משמשת בתור גורם בכיר בשוק המשכנתאות בארץ. מעבר לכך, צוות המומחים של החברה ייצג את טובת הלקוח אל מול הגורמים השונים.

  הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים: למצוא את המרכיב להצלחה

  לעיתים קרובות, הגשת בקשה להלוואה הינה מתבקשת ואף טבעית. במקביל, כאשר יזמים מחפשים אחר מקורות מימון לעסקים שלהם, הם לרוב חושבים על פניה אל הבנקים. עם זאת, אין זו הכתובת היחידה לשם קבלת הלוואות. למעשה, ישנן דרכים נוספות וגורמים אחרים אשר ביכולתם לספק את ההלוואה לעסק – באמצעות פתרונות אשראי גמישים וזמינים. 

  הכוונה היא, כמובן, אל הלוואות חוץ-בנקאיות. מסלול זה נושא יתרונות רבים וברורים על פני אלו של הבנקים. אחת הדוגמאות הבולטות לכך מתבססת על תקופת גרייס; פרק זמן הנמשך 12 חודשי ומציע פריסה נוחה. מעבר לכך, סוג אשראי זה איננו נשען, בדרך כלל, על האובליגו הבנקאי. בהתאם לכך, הוא מאפשר לעסק להסתייע באמצעי אשראי זמין ונוח – כדי לצאת מהזמנים הקריטיים ולצמוח מתוכם.

  במקביל, בבואכם להגיש בקשה לאשראי חוץ בנקאי לעסק שלכם, חשוב ביותר להכין מבעוד מועד תכנית עסקית. ככל שתכנית זו תהיה מקיפה יותר, כך ילכו ויגדלו הסיכויים כי בקשתכם תאושר. 

  להרכיב את התכנית העסקית המדויקת – ולהשיג את התוצאה הרצויה

  היכרות צמודה ורציפה עם גופים האחראיים על אישור ההלוואה יובילו לכדי התוצאה הרצויה. יתרון זה מחזיקה חברת "אור לעתיד – פתרונות פיננסיים". בהתאם, עובדיה של חברה זו מבינים אילו פעולות דרושות לשם קבלת התשובה החיובית. נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בהכנת התכנית העסקית המוקפדת והטובה ביותר. 

  לקבלת הצעה משתלמת חייגו עכשיו 054-9544774

  או השאירו פרטים ונחזור בהקדם   קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים