| משרד :054-9544774

תכניסו קצת אור לעתיד שלכם

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים


  בדיקת תיק ביטוחי

  להימנע מכפילויות יקרות, לדאוג שאתם מקבלים את הכיסוי המקיף והנכון ביותר עבורכם: בדיקת תיק הביטוח המשפחתי באור לעתיד

  סל הביטוחים המשפחתי של ימינו הוא עניין מורכב: ביטוחי חיים, מנהלים, בריאות, אובדן כושר עבודה, קופות השתלמות וגמל וביטוחים פנסיוניים שונים נצברים במהלך שנות החיים והקריירה, ומובילים לעיתים רבות לכפילות תשלומים יקרה ומיותרת, או, לעיתים דווקא לחסר ביטוחי.

  להיערכות נכונה בתחום הביטוח ישנה השפעה מכרעת לא רק על מצבכם במקרים שבהם אתם עשויים להזדקק למשענת כלכלית יציבה יותר מכל, אלא גם על המס שתשלמו לאורך השנים, כשכירים וכעצמאים.

  אנו באור לעתיד מתמחים בייעוץ פיננסי כולל, הלוקח בחשבון את מכלול הרכיבים בכלכלת המשפחה, עם התמחות ייעודית בביטוח. במסגרת השירותים שאנו מציעים, נערוך עבורכם בדיקה מקיפה של הביטוחים במשפחה, נבצע עבורכם תמונת מצב מדוייקת ונמליץ על הצעדים להמשך.

  כמה חסכתם, מה תקבלו, כמה אתם משלמים: לקבל תמונת מצב ברורה של הביטוחים במשפחה

  כדי שנוכל לייעץ לכם בצורה המיטבית איך לצמצם תשלומים מיותרים, לקבל את הכיסוי הטוב ביותר, ללא כפילויות וחוסרים, וליהנות מהטבות המס שהמדינה מאפשרת, נערוך בדיקה מקיפה וממצה של הביטוחים שיש על שמכם.

  במסגרת הבדיקה נספר לכם בדיוק מה הכיסוי שאתם מקבלים, כמה כסף חסכתם באפיקים הביטוחיים השונים וכמה דמי ניהול אתם משלמים. על סמך המידע המקבל בבדיקה נמליץ לכם על הפעולות הנדרשות כדי להפוך את תיק הביטוח המשפחתי לטוב ולחסכוני ביותר עבורכם.

  אור לעתיד: משלבים בין מומחיות בייעוץ פיננסי לשמירה הדוקה על האינטרסים שלכם

  אנו בחברת הייעוץ והליווי הפיננסי אור לעתיד מעניקים ללקוחותינו את המידע השקוף והמקצועי ביותר על מצבם הפיננסי, עם המלצות ברורות ובדוקות להגשמת היעדים שהציבו לעצמם. עם צוות מקצוענים בתחומי הניהול, הפיננסים, הביטוח והאשראי, יש לנו את המומחיות והראיה המקיפה להעניק גם לכם את הייעוץ והליווי הפיננסיים המיטביים, על סמך ההתפתחויות וההזדמנויות העדכניות ביותר.

  באור לעתיד אנחנו מייעצים למאות לקוחות בשנה, מתחומי עיסוק ופעילות שונים, בכל הקשור להתנהלות עסקית ופיננסית, על סמך היכרות מעמיקה עם תנאי השוק הישראלי וניסיון של שנים ארוכות בליווי עסקים ומשפחות ליציבות והצלחה.

  כשאתם רוצים לוודא שתיק הביטוחים המשפחתי שלכם מנוהל בצורה היעילה, המקיפה והחסכונית ביותר, טבעי שתבחרו באור לעתיד.

  לקבלת הצעה משתלמת חייגו עכשיו 054-9544774

  או השאירו פרטים ונחזור בהקדם   קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים