| משרד :054-9544774

תכניסו קצת אור לעתיד שלכם

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים


  הלוואות בערבות מדינה

  הלוואות בערבות המדינה דרך אור לעתיד: דרך משתלמת ובטוחה להתעצמות פיננסית עבור העסק שלך

  הלוואות בערבות המדינה הן מכשיר שהמדינה מעמידה לרשות עסקים קטנים ובינוניים כדי להשיג אשראי בתנאים נוחים, תוך הבטחה למלווים שכספם לא יאבד במקרה של חדלות פירעון. עבור עסקים קטנים ובינוניים הזקוקים לאשראי, הלוואות בערבות המדינה מספקות חלופה מצויינת להלוואות בנקאיות, עקב תנאים אטרקטיביים כמו תקופת גרייס של חצי שנה, ודרישה לבטחונות בשיעור נמוך משמעותית לעומת הנדרש בהלוואות בנקאיות רגילות.

  אנחנו באור לעתיד מתמחים בהפניית עסקים לקרנות המעניקות הלוואות בערבות המדינה, ונלווה גם אתכם לכל אורך התהליך, כדי שתגיעו מוכנים ותקבלו את המענה הטוב ביותר בזמן המהיר ביותר.

  תקופת גרייס, ריבית נמוכה ופריסה של עד 5 שנים בתשלומים חודשיים

  הלוואות בערבות המדינה נועדו למלא חלל תזרימי שעסקים רבים נתקלים בו, אם במהלך תקופת ההקמה ואם בזמנים אחרים, למשל כשיש פרק זמן משמעותי בין התחייבויות הלקוחות לתשלומים בפועל. מתוך הבנה של מצבם הייחודי ומתוך רצון לסייע לעסקים קטנים ובינוניים שזקוקים לאשראי כדי להתרומם ואינם עומדים בדרישות הבנקאיות הרגילות, המדינה החליטה להתערב בשוק האשראי לטובת העסקים. התוצאה היא הלוואות בתנאים טובים בהרבה מאלה המוצעים על ידי הבנקים. ואכן, מאז 2016, למעלה מ 10,000 עסקים בישראל כבר נהנו מהלוואה בערבות המדינה.

  כשאתם נוטלים הלוואה בערבות המדינה, העסק שלכם יכול להרוויח:

  1. מתקופת גרייס של עד כחצי שנה, במהלכה תשלמו רק את הריבית על ההלוואה.
  2. מפריסה נוחה של סכום ההלוואה לתקופה של עד כחמש שנים.
  3. מריביות נמוכות, הנובעות מהביטחון המלא שהמדינה מעניקה למלווים.
  4. צורך להשיג בטחונות של 10-25% מסכום ההלוואה בלבד.

  בנוסף, כשאתם מתעניינים בהלוואה בערבות המדינה כדאי לזכור שמדובר בתהליך שונה מזה המקובל בהלוואה בנקאית רגילה. במקרה של בקשת הלוואה בערבות המדינה, חובה עליכם להציג למשרד רו"ח המטפל בבקשות תכנית עסקית מגובשת וריאלית, הלוקחת בחשבון את נתוני העסק הענף שבו אתם פועלים ופרמטרים נוספים ומורכבים. תוכנית כזו, כשהיא כתובה באופן מקצועי, תסייע מאוד בהגברת סיכוייכם לקבל את ההלוואה.

  גיוס אשראי לעסק הוא נושא רגיש ומורכב, הדורש התמחויות ספציפיות בניהול עסקי, בפיננסים ובשוק האשראי. כשמדובר בהצלחת העסק שלכם, אל תיקחו סיכונים מיותרים. אל תתפשרו על פחות מאור לעתיד.

  מסלולים מובנים, תנאים מצויינים: האם הלוואה בערבות המדינה מתאימה גם לכם?

  המדינה קבעה מספר תנאי סף לזכאות להלוואה בערבות המדינה. תנאי סף אלה, בעיקרם, דורשים מהעסקים להיות ללא תביעות מצד הבנקים/הוצאה לפועל, וללא חובות לרשויות המדינה השונות.

  במסגרת מערך ההלוואות בערבות המדינה מוצעות לעסקים שונים במדינת ישראל הלוואות על פי המפתח הבא:

  כדי להבין את ההתאמה שלכם להלוואה בערבות המדינה, צרו קשר עם המומחים של אור לעתיד ואנו נשמח להדריך אתכם כלפי הגשמת היעד – הלוואה נוחה, בריבית משתלמת ובפריסה מיטבית, כדי להצמיח את העסק שלכם ולהגשים את הפוטנציאל שלו.

  אור לעתיד: המומחים בייעוץ עסקי ובגיוס אשראי

  אנחנו באור לעתיד פועלים בגוף מומחים ייחודי בשירות ההצלחה הפיננסית והעסקית שלכם. כחברה בעלת התמחות ארוכת שנים בשוק גיוס האשראי בישראל, המעסיקה מומחים לייעוץ עסקי, עם התמחויות ספציפיות בשלל האספקטים של ניהול עסק, אנו מציעים ללקוחותינו חבילת שירותים ייחודית ומובילה בשוק הישראלי.

  בהנחייתנו, תוכלו להגיש בקשה להלוואה בערבות המדינה אחרי הכנה מדוקדקת, ועל סמך תוכנית עסקית מעוגנת היטב בזמן, ביעדים ומשמעויות כלכליות. כמי שסייעו לאלפי עסקים בישראל להמריא להצלחה, כשאתם בוחרים אור לעתיד אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את הייעוץ הטוב והמהימן ביותר, עם התוצאות האפקטיביות ביותר עבורכם.

  תנאי סף

  במסגרת התנאים והתקנות הקבועים בחוק והמסדירים את שוק ההלוואות בערבות המדינה, נקבעו מספר תנאי סף לזכאות להלוואות אלה. לפני שאתם ניגשים לבדוק את הזכאות שלכם בפועל, חיוני שתוודאו שאתם עומדים בתנאי סף אלה:

  1. העסק הוא עסק קטן (מחזור עד 25 מליון ₪) או בינוני (מחזור עד 100 מיליון ₪)המאוגד בישראל.
  2. לעסק אין חובות לא מוסדרים כלשהם לרשויות המס בישראל.
  3. אין הליכים משפטיים (כולל הליכי הוצאה לפועל) נגד העסק ו/או בעליו.
  4. העסק אינו מצוי בהליך כינוס נכסים ו/או פירוק ו/או הקפאת הליכים ו/או הסדר נושים.
  5. לעסק אין חוב המוגדר כ"חוב פגום" כלפי בנק בישראל.
  6. לעסק לא ניתנו הלוואות מקרנות מדינה אחרות: קרן העולה העצמאי (לאחר שנת 2012),או הקרן ליצואנים (גם אם ניתנה באמצעות בנק אחר).
  7. אם העסק הוא חברת בת, לא תתקיים זכאות להלוואה בערבות המדינה אם החברה האם כבר קיבלה הלוואה כזו.
  8. העסק אינו בתחום יזמות הנדל"ן.

  חשוב לדעת: עמידה בכל תנאי הסף הכרחית לצורך זכאות להלוואה בערבות המדינה; יחד עם זאת, עמידה בתנאי הסף אינה מבטיחה את קבלת ההלוואה.

  כדי למקסם את הסיכויים שלכם לקבל הלוואה בערבות המדינה, כדאי מאוד שיהיו לצידכם מומחים לגיוס אשראי שמכירים היטב את המערכת, ולהם ותק של שנים בסיוע לעסקים כמו שלכם בגיוס אשראי מוצלח. אצלנו באור לעתיד תקבלו את הליווי והייעוץ היסודיים והטובים ביותר לכל אורך התהליך, עד לקבלת ההלוואה המבוקשת

  על התהליך

  אצלנו באור לעתיד תהליך ההכנה להגשת בקשה להלוואה בערבות המדינה הוא אחיד, מהיר ושקוף. בהתבסס על ניסיון רב והצלחות בגיוס אשראי דרך הלוואות בערבות המדינה, גיבשנו תהליך פשוט, מהיר ויעיל, שימכסם את סיכוייכם להצלחה.

  עם יצירת הקשר הראשוני איתנו, נקבע פגישת היכרות איתכם, לאחר שנסביר לכם בדיוק אילו מסמכים נדרשים לשם התנעת התהליך.

  בפגישה נקבל את החומר ונבין מכם, בשיחה, את הצרכים והרצונות שלכם עבור העסק. לצד זאת נעבור איתכם על כל שלבי התהליך, בפירוט המקסימלי, כדי שתדעו בדיוק מה צפוי לכם בהגשת בקשה להלוואה בערבות המדינה.

  * עלות הפגישה, כ 350 ₪, תקוזז ממחיר הטיפול בבקשה שלכם, במידה ותחליטו להתקדם איתנו.

  הצעד הראשון לאחר הפגישה הוא הכנת תוכנית עסקית. המומחים שלנו יסתייעו בנתונים שקיבלנו מכם בצורת מסמכים ובשיחה כדי לגבש את התוכנית העסקית שהקרן מצפה לקבל עם כל בקשה להלוואה. התוכנית תגדיר יעדים ולוחות זמנים ברורים להשגתם, עם מינוחים עסקיים ופיננסיים מדוייקים שישקפו את הרצינות והמחוייבות שלכם להצלחה העסקית.

  עם סיום הכנת התוכנית העסקית ומילוי כל הפרטים הנדרשים, החומר נשלח למשרד רואי חשבון שמוסמך מטעם המדינה לבחון את הבקשות.

  כלכלן מטעם משרד רואי החשבון יגיע לביקור בעסק להשלמת פרטים ומידע.

  לאחר הביקור, במידה וההמלצה חיובית, התיק שלכם יוגש לסניף בנק לבחירתכם. במידה וההמלצה שלילית תקבלו מכתב הסבר מנומק (מאת משרד רואי החשבון המוסמך, כאמור).

  עם קבלת המלצה חיובית, נציג הבנק ייצור איתכם קשר לתיאום פגישה בוועדת אשראי.

  בפגישת וועדת האשראי ישתתפו: נציג הבנק, נציג משרד רואי החשבון שביצע את תהליך הבחינה, ונציג משרד האוצר והכלכלה. בוועדה זו תינתן תשובה סופית לבקשתכם.

  שאלות נפוצות

  מה סכום ההלוואה המקסימלי שאוכל לקבל?

  סכום ההלוואה המכסימלי לעסקים קטנים (מחזור עד 25 מליון ₪): 500,000 ₪

  סכום ההלוואה המכסימלי לעסקים בינוניים (מחזור מ 25 עד מאה מליון ₪): 8 מליון ₪

  איזה בטחונות עלי לספק כדי לקבל את ההלוואה?

  בניגוד להלוואות מסחריות רגילות, שבהן נדרשים בטחונות של 50-60% מערך ההלוואה, בהלוואות בערבות המדינה נדרשים בטחונות של 10-25% מערך ההלוואה, בהתאם לנתונים הספציפיים של העסק וסכום ההלוואה. לעיתים תידרשו לצרף גם ערבות אישית של בן או בת הזוג להלוואה (במקום חלק מהבטחונות או בנוסף להם), אך בכל מקרה הבטחונות הנדרשים להלוואה (אף על פי שלרוב לא יחרגו מן המוצג כאן), נקבעים עם אישור ההלוואה בוועדת האשראי.

  לקבלת הצעה משתלמת חייגו עכשיו 054-9544774

  או השאירו פרטים ונחזור בהקדם   קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים