| משרד :054-9544774

תכניסו קצת אור לעתיד שלכם

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים


  הנה"ח וחשבות שכר לעצמאים וחברות

  הגדרת מטרות ברורה, פרספקטיבה כוללת על העסק שלך וניהול תזרים עדכני ומהימן: אור לעתיד מציעה ללקוחותיה שירותי הנהלת חשבונות שהם מקפצה להצלחה

  כל עסק זקוק לשירותי הנהלת חשבונות מעולים. כאלה שיעניקו לבעל העסק לא רק חתך רוחבי מדוייק על התנהלות העסק ומצבו הפיננסי בכל זמן נתון, אלא גם יעמידו את התיעוד הדרוש לצורך דיווח מס והתנהלות מול גופי המדינה.

  כחלק ממארג שלם של שירותים לתמיכה, ליווי וייעוץ עסקיים, אור לעתיד מציעה שירותי הנהלת חשבונות ייחודיים בשוק הישראלי. אצלנו תקבלו לא רק את התיעוד המהימן והזמין ביותר על מצב העסק, אלא גם סיוע בתכנון הפעילות העסקית כך שתמיד תוכלו להיות בטוחים שהעסק מתקדם בכיוון הנכון והרצוי עבורכם, ללא סטיות, תקלות והפתעות לא נעימות.

  כשאתם מצטרפים לשירותי הנהלת החשבונות של אור לעתיד, המומחיות הנרחבת שלנו בכלל האספקטים של ניהול עסקי מעניקה לעסק שלכם פקטור רב עוצמה שהופך ליתרון של ממש בזירה שבה אתם פועלים.

  תכנון וניהול תזרים: לתכנן חכם, לבצע באחריות

  לפני כל שלב חדש בחיי העסק, המומחים של אור לעתיד יסייעו לכם לגבש את התוכנית הטובה ביותר עבור העסק שלכם. בתחילת כל שנת מס יועץ עסקי בכיר מטעמנו יקיים איתכם פגישה ויגדיר איתכם יחד יעדים ומטרות על בסיס החזון העסקי שלכם והאסטרטגיה הנכונה עבורכם, בשקלול המשתנים שלאורם אתם פועלים.

  בנוסף, אם אתם רק פותחים עסק או עומדים בפני התרחבות או שינוי פעילות, הייעוץ העסקי שלנו יסייע לכם לקבל תמונה מדוייקת של המשאבים שתזדקקו להם, ההכנסות העתידיות וההוצאות הצפויות, כחלק מתוכנית עסקית מפורטת וברורה שתיתן לכם את הביטחון והשקט לדעת שאתם בדרך הנכונה להצלחה.

  ניהול תזרים המזומנים הייחודי של אור לעתיד יעמיד לרשותכם תמונת עדכנית על מצבו הכספי של העסק בכל רגע נתון, תוך לקיחה בחשבון של הוצאות, הכנסות והתחייבויות. כך תוכלו לתכנן את הפעילות העסקית שלכם מתוך ביטחון מלא, על בסיס נתוני אמת עדכניים ומפורטים.

  חשבות שכר

  המנגנוני הקשורים לחישוב שכר בשוק העבודה הנוכחי הם מורכבים ביותר, וכללי פריטי ידע מזירות שונות: מיסוי, חיסכון פנסיוני, דיני עבודה, הסכמי שכר וחקיקה כלכלית מתחומים שונים. באור לעתיד חישוב השכר נעשה על ידי מומחים ייעודיים שלהם היכרות מעמיקה עם הפרקטיקות והכללים המתחייבים מהעיסוק בנושא הרגיש של שער.

  חישוב שכר מקצועי, מיודע ואיכותי אינו רק עניין בירוקרטי או ניהולי מתחייב, אלא גם שכבת הגנה מפני תביעות על ידי עובדים שזכויותיהם נפגעו. זו עוד סיבה מצויינת לבחור בשירות הנהלת החשבונות וחשבות השכר המעולה של אור לעתיד.

  כלים שלובים להצלחה

  אור לעתיד מציע פתרון משולב לעסקים, עם מומחים לניהול, פיננסים ואסטרטגיה העובדים בשיתוף פעולה מלא ומתוך תקשורת רציפה ומתמשכת כדי להבטיח לכם שבכל הקשור לניהול העסק שלכם, הכל עובד מדוייק, על פי כל הכללים המתחייבים להצלחה ומתוך ראיה מקפת של טובת העסק

  לקבלת הצעה משתלמת חייגו עכשיו 054-9544774

  או השאירו פרטים ונחזור בהקדם   קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים