| משרד :054-9544774

תכניסו קצת אור לעתיד שלכם

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים


  ייעוץ משכנתאות

  ליטול משכנתא חדשה או למחזר את הקיימת, לקנות נכס חדש או למנף נכס קיים לטובת הגשמת חלום: כל הדרכים מובילות לפתרונות משכנתא מעולים באור לעתיד

  נטילת משכנתא היא צעד בעל חשיבות מכרעת לעתידכם הכלכלי. רכיבי המשכנתא השונים, כמובן, חשובים מאוד כל אחד בפני עצמו: הסכומים הגבוהים, מאות אלפי או מיליוני שקלים לעיתים, תשלומי הריבית, השנים הארוכות שבהן מתקיים החזר המשכנתא, הבירוקרטיה הרבה הנלווית לעניין – כל אלה הופכים את המשכנתא להחלטה רבת משמעות.

  כשאתם עומדים בפני נטילת משכנתא, או מעוניינים לבדוק כיצד ניתן לשפר את תנאיה של משכנתא קיימת, חשוב שתיעזרו בשירותיהם של מומחים לתחום.

  באור לעתיד אנחנו מתמחים בייעוץ וליווי בתחום המשכנתאות, עם שנות ניסיון רבות, מוניטין מעולים, יכולת מיקוח הנובעת מהיקף פעולה נרחב, והיכרות מקצועית ומעודכנת עם כלל המסלולים והאפשרויות בשוק המשכנתאות הישראלי.

  הליווי והייעוץ שלנו בתחום המשכנתאות באור לעתיד כולל את האספקטים הפיננסיים, המשפטיים והבירוקרטיים, והוא מכסה את מגוון שימושי המשכנתא בשוק הישראלי העכשווי. שירותנו כוללים:

  ליווי משכנתא בפרויקטים חדשים

  בעסקה מול קבלן, בין אם מדובר בפרויקט מחיר למשתכן,עסקה בקבוצת רכישה, בתמ"א 38 או בפינוי בינוי, הצעד הנבון והאחראי הוא להיעזר בשירותיהם של מומחים לענף, שלהם הידע הפיננסי, המשפטי והתכנוני הנדרש כדי לתת את הליווי האיכותי ביותר. אנחנו באור לעתיד נסייע לכם בבחירת ובהשגת המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם ובהבטחת האינטרסים שלכם בחוזים המשפטיים מול הבנק

  כמשרד מוביל בתחום הייעוץ הפיננסי, עם התמחות ארוכת שנים בייעוץ מקיף למשכנתאות, אנחנו באור לעתיד מציעים ללקוחותינו ליווי צמוד בכל שלבי נטילת המשכנתא, מאת צוות מומחים מובילים לפיננסים ובליווי עורך הדין מומחה לנדל"ן.

  מחזור משכנתא

  משכנתא שנלקחה בתנאים שאינם מיטביים עבורכם, או כזו שנלקחה במצב כלכלי שונה מזה שאתם נמצאים בו כרגע (או מתקדמים לקראתו) וללא משא ומתן מבוסס ידע מקצועי מול הבנק הרלבנטי עלולה לעלות לכם משמעותית יותר מן המתחייב מערך הנכס ויכולת ההחזר שלכם. לא חבל?

  בבדיקה מקצועית מטעמנו, אנו באור לעתיד נבחן את הכדאיות של מיחזור משכנתא עבורכם, בתהליך שקוף ובשיתופכם המלא. מיחזור כזה, במידה ונכון עבורכם, עשוי לחסוך עבורכם סכומי כסף ניכרים בהשוואה להחזר המשכנתא הקיימת, ולפעמים גם יוכל לקצר את פרק הזמן הדרוש להחזר מלא.

  משכנתא חוץ בנקאית

  באור לעתיד, אנו מאפשרים ללקוחותינו גישה למשכנתאות חוץ בנקאיות הממומנות על ידי גופים פיננסיים מוכרים ומפוקחים על ידי המדינה, במסלולים בדוקים, מוכחים ומוגנים מבחינה חוקית וכלכלית. עבורכם, משכנתא חוץ בנקאית דרך אור לעתיד היא הסכם פיננסי בטוח ואיתן לחלוטין.

  בין היתרונות בולטים של משכנתא חוץ בנקאית דרך אור לעתיד:

  • אחוזי מימון גבוהים משמעותית מאלה המוצעים על ידי הבנקים (עד 75% על נכס חדש, עד 65% על נכס קיים, בין בהגדלה של משכנתא קיימת או בגיוס משכנתא ראשונה על נכס קיים).
  • במידה ויש צורך בערב, הערב אינו חייב להיות קרוב משפחה.

  ריביות אטרקטיביות, הנשענות על המומחיות הפיננסית ויכולת המיקוח הייחודית של אור לעתיד מול הגופים הפיננסיים המובילים בישראל.

  משכנתא לכל מטרה

  האם אתם בעלי נכס הרשום על שמכם בטאבו/מנהל מקרקעי ישראל? האם יתרת המשכנתא שלכם מהווה פחות מ-50% מערך הנכס? אם התשובה לשתי השאלות האלה היא "כן", הסיכויים גבוהים שאתם זכאים למשכנתא לכל מטרה.

  אנחנו, באור לעתיד, נדריך אתכם בלקיחת משכנתא לכל מטרה. אנחנו נעזור לכם להבין בצורה מיטבית את הצרכים והאפשרויות העומדים לרשותכם, נשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר ונסייע לכם במציאת האיזון המדויק בין יכולת ההחזר לרצון לסיים את החזרת המשכנתא בזמן הקצר ביותר.

  משכנתא למסורבים

  אתם עומדים לפני הגשמת חלום הכרוך בהוצאה משמעותית: קניית דירה למגורים או להשקעה, שיפוץ או טיול גדול. כשאתם ניגשים לבנק לברר כיצד תוכלו להיעזר בשירותיו, מתברר לכם שהבנק מסרב לאשר לכם המשכנתא המיוחלת. אם גם אתם נקלעתם למצב הזה, אין סיבה להתייאש. אנחנו, באור לעתיד, יכולים לסייע לכם לממש את החלום על ידי שימוש במקורות מימון חוץ בנקאיים.

  המומחים של אור לעתיד יסייעו לכם במציאת פתרון המימון הטוב ביותר עבורכם, תוך שמירה קפדנית על זכויותיכם ומתוך תשומת לב מירבית להבטחת עתידכם הפיננסי.

  אנו באור לעתיד רואים את המשכנתא החוץ בנקאית לא כפתרון של קבע, אלא כפתרון ביניים שנועד לסייע לכם לחזור ולקבל משכנתא מהבנקים תוך פרק זמן קצר יחסית (של שנתיים בממוצע).

  ייעוץ משכנתא באור לעתיד: 100% של ביטחון, אחריות ומקצועיות

  אם אתם עומדים בפני נטילת משכנתא או מעוניינים לבדוק מהן האפשרויות הטובות ביותר העומדות בפניכם לקבלת מימון לקניית בית, להשקעה או הגשמת חלום אחר – צרו קשר עם המומחים למשכנתאות של אור לעתיד. אנחנו נסייע לכם להגשים את החלום במהירות, בקלות, ובדרך המשתלמת ביותר עבורכם. באחריות.

  ייעוץ משכנתאות: לקבל את המענה המקיף בתחום המשכנתאות

  עם ייעוץ משכנתאות, ניתן יהיה לחסוך כספים רבים – ולבנות את תמהיל ההלוואה בהתאם ליכולותיכם. אין ספק, התחייבות למשכנתא הינה שלב משמעותי ומכריע בחייהם של רבים. בהתאם, על מרכיביה של ההלוואה להיות ריאליים. כך, תוכלו להחזיר מדי חודש את הסכום הרלוונטי ולקיים את תנאי ההלוואה. עומדים בפני נטילת משכנתא? מעוניינים לדעת אילו היבטים ישפרו את התמהיל שלה? עם חברת "אור לעתיד – פתרונות פיננסיים" תוכלו לעשות זאת. חברה זו החלה את פעילותה בשנת 2014 כקבוצת כלכלנים ומשפטנים העוסקת באשראי לפרטיים ולחברות ומתמחה בתחום המשכנתאות. כיום, החברה מציעה מקצועיות ללא פשרות וניסיון מוכח בייעוץ משכנתאות.

  ייעוץ משכנתאות: לקבל את המענה המרשים והמתקדם ביותר

  במסגרת חיינו הבוגרים והכלכליים, נדמה כי התחייבות למשכנתא הופכת לשלב הכרחי ובלתי נפרד מהתבגרותנו. במילים אחרות, ובין אם אתם מחפשים אחר דירה במחיר למשתכן, מעוניינים לשפץ את הנכס בו אתם גרים, או שמא אתם זוג צעיר הזקוק למשכנתא – כך יהיה עליכם לבחור בסוג ההלוואה בעלת התנאים המיטביים ביותר.

  בבואכם לפנות אל חברה המתמחה בשירותי ייעוץ משכנתא, יש להבין, ראשית, איזו משכנתא רלוונטית עבורכם. אחת האפשרויות העומדות בפניכם היה משכנתא לכל מטרה. בין אם מדובר בשיפוץ הבית, תכנון טיול ממושך, רכישת רכב, פירעון חובות או שמא מדובר במטרה אחרת – עם סוג משכנתא זה תוכלו להגשים זאת, ללא ספק. 

  במקביל, ישנם סוגים נוספים של משכנתאות; הלוואות למטרות ולקהלים שונים כדוגמת משכנתא לזוגות צעירים, משכנתא לעסקים, משכנתא במחיר למשתכן, משכנתא למוגבלים וכן הלאה. 

  עם זאת, נדגיש כי בשביל לפרוץ קדימה ולשדרג את איכות חייכם, יש לפנות אל מומחים בתחום המשכנתאות; בעלי מקצוע המחזיקים בהכשרה, בידע ובניסיון הדרושים. 

  ייעוץ משכנתאות: לצעוד לעבר ההצלחה והביטחון הכלכלי

  מהם תנאיה של המשכנתא? מהו גובה הריבית שלה והאם הפריסה שלה נוחה? בחירת המשכנתא הרלוונטית, כמו גם ההתנהלות הבירוקרטית הבלתי פוסקת היא איננה פשוטה. עם זאת, עומד בפניכם פתרון מומלץ: פניה אל חברת "אור לעתיד – פתרונות פיננסיים". כך, תצעדו בדרך הבטוחה אל ההצלחה והביטחון הכלכלי.

  ייעוץ משכנתאות: לצעוד לעבר ההצלחה והביטחון הכלכלי

  משכנתא להשקעה

  ליטול משכנתא לצורך השמת החלום – עם הפתרונות הפיננסיים של אור לעתיד 

  לאורך השנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מבינים את חשיבותה של נטילת משכנתא להשקעה. במקביל, בטרם תתחייבו גם אתם להלוואה זו, עליכם להבין מספר דגשים חשובים, שכן אתם ניצבים בפני אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר בחייכם. החל מתשלומי הריבית, התקופה לאורכה תחזירו את תשלומי המשכנתא, כמו גם מענה מקצועי בכל הנוגע לפעולות הבירוקרטיות, מוזמנים לפנות אל חברת "אור לעתיד – פתרונות פיננסיים". מומחיה של חברה זו מתאימים את הפתרון המדויק והמקצוע ביותר לכל לקוח. וזאת, תוך ליווי וייעוץ אישי לאורך כל תהליך העבודה. 

  להרכיב משכנתא להשקעה עם שירותי הייעוץ והליווי המקצועיים

  הביקוש לרכישת דירה להשקעה הולך גובר בתקופה האחרונה. וזאת, לצד עלייתן של מחירי הדירות. לאור כל זאת, מחירי השכירות מאמירים בהתאם ואף מביאים לכדי תשואה על ידי השקעה בנדל"ן. 

  מתוך ניסיון להקטין את הביקוש לרכישת דירות להשקעה, המפקח על הבנקים קבע מספר מגבלות הקובעות את הפערים בתנאי ההלוואות לצורך רכישת נכס למגורים – אל מול נכסים הנרכשים בנוסף לדירות קיימות בבעלותם של הלווים. 

  אחת המגבלות הקיימות, כיום, על רכישת דירה לצורך השקעה באה לידי ביטוי במקורות המימון עבורה. במילים אחרות, ובמידה ויש על שמכם דירה והנכם מעוניינים לרכוש דירה נוספת – אחוזי המימון מערכו של הנכס אותם תקבלו עבור המשכנתא יהיו נמוכים. 

  בבעלותם נכס וסיימתם לשלם עבורו את המשכנתא? ברצונכם לרכוש נכס שני לשם השקעה? כדי למצות את האפשרויות העומדות לרשותכם, מומלץ לפנות אל חברה המתמחה בשירותי ייעוץ וליווי משכנתאות. החל מיכולות מיקוח גבוהות, היכרות עם הגופים הבירוקרטיים, ועד מסלולי ההלוואות הקיימים בשוק המשכנתאות בארץ – בזכות סיוע זה תוכלו גם אתם לקבל את המענה המדויק.

  משכנתא להשקעה: להוציא לפועל את התכנית

  אם בבעלותכם נכס למגורים, וברצונכם לרכוש נכס נוסף לצורך השקעה, רצוי לבדוק את מלוא אפשרויות המימון העומדות בפניכם. חברת "אור לעתיד – פתרונות פיננסיים" תסייע לכם להגיע להחלטה הנכונה ביותר ולהגשים את חלומכם ביעילות ובמהירות.

  משכנתא להשקעה: להוציא לפועל את התכנית

  משכנתא ללא הון עצמי

  לבצע את הרכישה באמצעות משכנתא – גם במקרים בהם אין הון עצמי. עם אור לעתיד תוכלו גם אתם להשיג זאת 

  מהי המשמעות של לקיחת משכנתא ללא הון עצמי? אם ברצונכם לרכוש דירה למגורים או לשם השקעה, לצאת לטיול ממושך או אפילו לבצע שיפוצים בביתכם, סביר להניח כי תיגשו לבנק הקרוב אליכם – ותבקשו את שירותיו לשם נטילת משכנתא. עם זאת, במקרים בהם אין לכם הון עצמי לשם לקיחת ההלוואה, תוכלו לפנות תוכלו לפנות לגופים אחרים ולהגיש בקשה למשכנתא. בין אם מדובר בקרנות השתלמות, קרנות פנסיה או מקורות אחרים – כדי להתחיל את השלב הבא בחייכם מומלץ לפנות אל המומחים של חברת "אור לעתיד – פתרונות פיננסיים". עובדים אלו ימצאו עבורכם את פתרון המימון המתאים עבורכם. וזאת, תווך שמירה על מלוא זכויותיכם. 

  משכנתא ללא הון עצמי: לקבל את הייעוץ והליווי הדרוש

  השאיפה של רבים מאתנו היא לרכוש דירה משל עצמנו ולנהל בה את חיינו. לשם כך, יהיה עלינו לפנות אל אחד הבנקים בארץ, להגיש בקשה למשכנתא – ולהציג בפני הגורמים הרלוונטיים הון עצמי. עם זאת, מה ניתן לעשות במקרים בהם הנכם מעוניינים לקחת משכנתא – אך אינכם מחזיקים בהון עצמי? 

  חשוב להדגיש כי, כיום, בנק ישראל מגביל את מתן המשכנתא לגובה של עד 75% מימון. במילים אחרות, על הלווים להעמיד לשם כך הון עצמי של כ-25% משוויה של הדירה. עם זאת, במקרים בהם אינכם מחזיקים בהון העצמי הדרוש, יהיה עליכם לבצע מספר פעולות מרכזיות: החל ממשכון הדירה של המשפחה, קניית דירה זולה כדי לסייע ברכישתה של הדירה היקרה ועד רכישת דירה במסגרת מחיר למשתכן. 

  במקביל, כדי להתחיל באיתור המשכנתא הרלוונטית למצבכם האישי ולנתונים שלכם, חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום זה; עובדים בעלי רקע בתחום הפיננסים והמשפטים אשר יוכלו ללוות אתכם עד לתוצאה הרצויה.

  משכנתא ללא הון עצמי: למצוא את הפתרון המדויק

  מעוניינים לרכוש נכס למגורים או להשקעה? אינכם מחזיקים בהון עצמי? כדי לקבל את מלוא המידע בתחום זה, יש ליצור קשר עם חברת "אור לעתיד – פתרונות פיננסיים" ולבצע את הבירור המקיף. חברה זו מציעה לקהל לקוחותיה שירות מקצועי המוביל לכדי ביטחון ושקט נפשי.

  משכנתא ללא הון עצמי: לקבל את הייעוץ והליווי הדרוש

  משכנתא לשיפוץ 

  לגייס את האשראי לו אתם זקוקים ובתנאים הטובים ביותר

  בבואכם לגייס משכנתא לשיפוץ, חשוב לבצע זאת כנדרש – בזכות המומחיות של חברת "אור לעתיד – פתרונות פיננסיים". בין אם מדובר בעבודות שיפוץ נקודתיות או שמא מדובר בהרחבת הנכס, חשוב לבחור בתמהיל המשכנתא הרלוונטי, כמו גם לבצע את מכלול הבדיקות לשם קבלת הזכאות למשכנתא. לאורכו של תהליך זה, צוות העובדים של "אור לעתיד – פתרונות פיננסיים" יסייע לכם במקצועיות הדרושה. וזאת, בהתאם למארג הידע והניסיון בו הם מחזיקים. 

  משכנתא לשיפוץ – היבטים שונים שיש לברר 

  גיוס אשראי איננו מיועד אך ורק לשם רכישת דירה. למעשה, כיום הוא מיועד אף למטרות רבות נוספות, כדוגמת שיפוץ הנכס. במקרים אלו, ואם הגעתם למסקנה כי אין ביכולותיכם לממן בעצמכם את עבודת השיפוץ – חשוב כעת לבצע את ההחלטה המושכלת: לגייס משכנתא לשיפוץ. 

  בבואכם להתחיל בגיוס האשראי לשם עבודות השיפוץ, חשוב לקחת בחשבון מספר היבטים מרכזיים. ראשית, מומלץ לשקול כראוי את גובה ההלוואה. בהתאם לשווי הנכס, לצד אלמנטים נוספים, כך ניתן יהיה לקבוע את סכום ההלוואה. 

  כמו כן, חשוב לבדוק פרמטרים נוספים כדוגמת תקופת ההלוואה, כמו גם גובה הריביות שלה והאם היא מותאמת למטרה של ההלוואה. כך או כך, כדי לגייס את המשכנתא הרלוונטית לשאיפות שלכם, רצוי להסתייע בשירותיה של חברה המתמחה בייעוץ משכנתאות למטרות שונות. במילים אחרות, ולאור העובדה כי מומחים אלו מחזיקים בניסיון הדרוש לביצוע המשימה.

  החל מבחינת מצבכם כמו גם הנתונים הפיננסיים השונים שלכם, יצירת תמהיל המשכנתא המותאם עבורכם, ניהול משא ומתן מול הבנקים וכן הלאה – התוצאה תוביל לכדי מציאת אפיקי גיוס האשראי הרלוונטיים והמדויקים לצרכים שלכם. 

  משכנתא לשיפוץ: ייעוץ וליווי מקצועי בתחום המשכנתאות

  בין אם מדובר בגיוס אשראי לצורך שיפוץ או שמא מדובר במשכנתא למטרות אחרות, כדי להגיש בקשה להלוואה הרלוונטית עבורכם, רצוי להסתייע בשירותי הייעוץ של חברת "אור לעתיד – פתרונות פיננסיים". חלק בלתי נפרד מהחזון של החברה מתבסס על מתן פתרונות מתקדמים ללקוחות – בתחום ייעוץ וליווי משכנתאות.

  משכנתא לשיפוץ: לגייס את האשראי לו אתם זקוקים ובתנאים הטובים ביותר

  לקבלת הצעה משתלמת חייגו עכשיו 054-9544774

  או השאירו פרטים ונחזור בהקדם   קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים