| משרד :054-9544774

תכניסו קצת אור לעתיד שלכם

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים


  תכנון פנסיוני

  לחשוב על המחר כבר היום. תכנון פנסיוני באור לעתיד: כדי שתוכלו לפרוש בשיא, ובביטחון

  ההתעסקות במטלות האינסופיות והשגרתיות של ניהול הבית והקריירה עלולה להשכיח מאיתנו שגם אנחנו, מה לעשות, כפופים לחוקי הזמן, וגם אנחנו נצא לגמלאות יום אחד. אך מה עושים כשההכנה לשנות הפרישה עלולה להיראות כמו מטלה מאיימת נוספת? ואיך מתמודדים עם עולם החיסכון לפנסיה, הסבוך והדינמי, הנתון הן לשינויי השוק והן לרגולציה מקיפה ומשתנה?

  באור לעתיד, תמצאו מקצוענים שתכנון פנסיוני הוא תחום ההתמחות שלהם. אנחנו נעזור לכם לעשות סדר בחיסכון הקיים, להבין את האפיקים הטובים ביותר עבורכם ולתכנן את האספקטים הפיננסיים של הפרישה כך שתהיו ערוכים באופן המיטבי לקראת הפנסיה, עם שמירה מקסימלית על רמת החיים והנוחות הכלכלית שלכם.

  לתכנן נכון את הפנסיה מול ריבוי מבלבל של מוצרים ומידע

  שוק החיסכון הפנסיוני מורכב במיוחד: הוא מתאפיין בריבוי מכשירים פיננסיים ואפיקי חיסכון, ברגולציה מחמירה ומתעדכנת וכמובן בקהל מבוטחים מגוון ביותר, עם צרכים ואורח חיים ייחודיים.

  כשמדובר בסוגיה כל כך קריטית לאיכות החיים ולשקט הנפשי שלכם כמו תכנון פנסיה, אין שאלה בכלל: חייבים מומחה שיעזור לכם לעשות סדר בין תכניות הביטוח, קרנות הפנסיה וקופות הגמל השונות, כך שתשלמו את מינימום המס ותקבלו את התמורה הטובה והבטוחה ביותר בשנות הפרישה.

  בנוסף, אם אתם כבר חוסכים לפנסיה, סוכן הביטוח שלנו יעזור לכם לארגן מחדש (אם יש צורך בכך, כמובן) את מפת החיסכון הפיננסי שלכם על פי המידע העדכני ביותר הקיים בשוק החיסכון הפנסיוני הישראלי, בהתאמה לצרכים הייחודיים שלכם ומתוך מחויבות עמוקה להבטחת עתידכם הכלכלי.

  הפרישה היא חלק מהחיים. ותכנון הפנסיה צריך להיעשות בידי מומחים לייעוץ פיננסי

  תכנון פנסיה הוא תחום ייחודי, הדורש מידה רבה של ידע ומהימנות שאין שניה לה. בתחום תכנון הפנסיה, ההחלטות שאנחנו מקבלים משפיעות באופן מכריע על איכות חיינו עשרות רבות שלש שנים לאחר קבלתן. כשאתם בוחרים באיש מקצוע כדי לתכנן את הפנסיה (לעיתים כחלק מבדיקה ושדרוג של תיק הביטוח המשפחתי) אתם רוצים להיות בטוחים בשירות שאתם מקבלים במאת האחוזים.

  כחברת ייעוץ פיננסי מוכרת ומובילה, לאור לעתיד ניסיון נרחב בהענקת ייעוץ פיננסי מסוגים שונים ולצרכים שונים ללקוחות פרטיים ועסקיים מתחומי פעילות מגוונים. כשאתם בוחרים באור לעתיד לנהל עבורכם את התכנון הפנסיוני, אתם מקבלים לא רק מומחי ביטוח ופנסיה המכירים לעומק את החוקים, הנורמות והאפשרויות בשוק הפנסיה הישראלי, אלא גם פרספקטיבה ייחודית של יועצים פיננסיים שרואים את התמונה הרחבה ויידעו להסביר לכם, בצורה המדוייקת ביותר, את האפשרויות העומדות בפניכם, ומהי הכדאית ביותר עבורכם.

  תכנון פנסיה עושים אצל מומחים לייעוץ פיננסי.

  לקבלת הצעה משתלמת חייגו עכשיו 054-9544774

  או השאירו פרטים ונחזור בהקדם   קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים