| משרד :054-9544774

תכניסו קצת אור לעתיד שלכם

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים


  כלכלת המשפחה

  להתנהל באחריות, תוך הסתמכות על מידע מוצק, ולשים את טובת המשפחה בראש: המומחים של אור לעתיד לכלכלת המשפחה לשירותכם

  במציאות של ימינו, המשפחה מהווה מוקד של פעילות כלכלית ופיננסית רבה, גם אם לא תמיד אנחנו מסתכלים עליה ככזו. הוצאות והכנסות מסוגים שונים, ביטוחים, פנסיה, חסכונות ונכסים – ניהול חכם ומדוייק של כל אלה הוא תנאי הכרחי לשקט כלכלי ולשקט נפשי לכל בני המשפחה.

  המומחים לכלכלת המשפחה באור לעתיד יללו אתכם בדרך להצלחה כלכלית כמשפחה: נסייע לכם לקבל תמונה מדוייקת של מצבכם הפיננסי, נמליץ על צעדים מתחייבים בכל זירה ונעזור לכם לאמץ הרגלים בריאים שיבטיחו את עתידכם הכלכלי שנים רבות קדימה.

  כלכלת המשפחה באור לעתיד לוקחת בחשבון את כלל המשתנים והמאפיינים של כלכלת כל משפחה, ומציעה שירותים ספציפיים בתחומים הבאים:

  ייעוץ לכלכלת המשפחה

  גם כיום, עמוק בתוך המאה ה 21, משפחות רבות בישראל חיות מבלי לנהל תקציב מסודר שמגדיר במדוייק מהם המשאבים העומדים לרשות המשפחה, ומהם הסכומים מתוך התקציב הזה שניתן להקדיש לצרכים ולפעילויות שונות: מביגוד, נופש והוצאות תקשורת עד חיסכון לאירועים מיוחדים או לפנסיה. כתוצאה מחוסר שליטה זה, משפחה שאינה מתנהלת בהתאם לתקציב מוגדר מוצאת את עצמה מתמודדת עם משברים תכופים ועם תחושה מתמדת של מינוסים גדלים ואובדן שליטה כלכלי.

  לצד היעדר שליטה על הוצאות המשפחה, ניתן למצוא במשפחות רבות פיזור וחוסר התמצאות בכל הקשור לחסכונות הפנסיוניים, להתחייבויות ארוכות הטווח ולנתונים הכלכליים המרכזיים שיתוו את עתידה של המשפחה ואת יכולתה לתפקד באופן אפקטיבי מול הזדמנויות ואתגרים.

  לא מדובר בגזירת גורל: התנהלות כלכלית נבונה אינה קסם, אלא אוסף של הרגלים בריאים הניתנים ללמידה.

  אנחנו כאן, כדי לסייע גם לכם.

  בדיקת תיק הביטוח המשפחתי

  סל הביטוחים המשפחתי של ימינו הוא עניין מורכב: ביטוחי חיים, מנהלים, בריאות, אובדן כושר עבודה, קופות השתלמות וגמל וביטוחים פנסיוניים שונים נצברים במהלך שנות החיים והקריירה, ומובילים לעיתים רבות לכפילות תשלומים יקרה ומיותרת, או, לעיתים דווקא לחסר ביטוחי.

  אנו באור לעתיד מתמחים בייעוץ פיננסי כולל, הלוקח בחשבון את מכלול הרכיבים בכלכלת המשפחה, עם התמחות ייעודית בביטוח. במסגרת השירותים שאנו מציעים, נערוך עבורכם בדיקה מקיפה של הביטוחים במשפחה, נבצע עבורכם תמונת מצב מדוייקת ונמליץ על הצעדים להמשך.

  תכנון פנסיוני

  ההתעסקות במטלות האינסופיות והשגרתיות של ניהול הבית והקריירה עלולה להשכיח מאיתנו שגם אנחנו, מה לעשות, כפופים לחוקי הזמן, וגם אנחנו נצא לגמלאות יום אחד. אך מה עושים כשההכנה לשנות הפרישה עלולה להיראות כמו מטלה מאיימת נוספת? ואיך מתמודדים עם עולם החיסכון לפנסיה, הסבוך והדינמי, הנתון הן לשינויי השוק והן לרגולציה מקיפה ומשתנה?

  באור לעתיד תמצאו מקצוענים שתכנון פנסיוני הוא תחום ההתמחות שלהם. אנחנו נעזור לכם לעשות סדר בחיסכון הקיים, להבין את האפיקים הטובים ביותר עבורכם ולתכנן את האספקטים הפיננסיים של הפרישה כך שתהיו ערוכים באופן המיטבי לקראת הפנסיה, עם שמירה מכסימלית על רמת החיים והנוחות הכלכלית שלכם.

  בית פיננסי באור לעתיד: שירותי ייעוץ וליווי פיננסי למשפחה, לשכירים ולעצמאים תחת קורת גג אחת

  כחברת ייעוץ פיננסי מובילה ומבוססת, אור לעתיד מציעה מגוון רחב של שירותי ייעוץ המבוססים על התמחויות במגוון רחב של תחומים הנוגעים לשדה הפיננסי. מתוך המומחיות הרחבה הזו אנו מציעים ללקוחותינו מידע וייעוץ מעולים התורמים באופן משמעותי להצלחה ויציבות.

  לקוחות הפונים אלינו לקבל ייעוץ פיננסי נהנים ממקצועיות, מהימנות ושירות ברמה הגבוהה ביותר, עם פניות מלאה לצרכים שלכם, שקיפות ומסירות מובטחת להצלחתכם.

  רוצים לשפר את כלכלת המשפחה? לטפל בנושאים שהוזנחו או להתכונן לעתיד? פנו למומחים של אור לעתיד והבטיחו לעצמכם את המענה הטוב, המקצועי והשלם ביותר.

   

  לקבלת הצעה משתלמת חייגו עכשיו 054-9544774

  או השאירו פרטים ונחזור בהקדם   קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים