| משרד :054-9544774

תכניסו קצת אור לעתיד שלכם

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים


  מחזור משכנתא

  מיחזור משכנתא: צעד קטן שיכול לחסוך לכם הון גדול

  משכנתא היא חלק כמעט בלתי נפרד מהחיים הכלכליים שלנו. השנים הארוכות שלוקח להחזיר משכנתא הופך אותה לסוג של עובדת קיום: כל חודש אנחנו מחזירים X על המשכנתא, ונשארו לנו עוד Y שנים לשלם. אבל בסביבה דינמית כמו שוק המשכנתאות, הכפוף לרגולציה ענפה ושינויים מבניים וכלכליים, משתלם מאוד לבדוק את הכדאיות של מיחזור המשכנתא. שינויים ביכולת ההחזר שלכם עקב התפתחויות בקריירה או במצב הפיננסי יכולים גם כן להפוך מיחזור משכנתא לכדאי ומשתלם.

  המומחים למשכנתאות של אור לעתיד, שלהם הבנה מקיפה והיכרות מעמיקה עם שוק המשכנתאות בישראל, יעמדו לצידכם כדי שתקבלו את מיחזור המשכנתא הטוב ביותר שתוכלו להשיג. כדי שתשלמו כמה שפחות, ותסיימו להחזיר את המשכנתא בדרך הבטוחה והחסכונית ביותר.

  למה כדאי למחזר משכנתא?

  משכנתא, שהיא לרוב ההלוואה הגדולה ביותר שאנו לוקחים כאנשים פרטיים, היא כלי פיננסי מורכב שחישובו נעשה על פי פרמטרים רבים ושונים, הנתונים לתנודתיות (כמו ריבית) ושינויים רוחביים (כמו חקיקה ורגולציה). שליטה בנבכי המשכנתאות היא עניין למומחים, וכשמדובר במיחזור משכנתא המומחיות הזו שווה לכם סכומים משמעותיים.

  משכנתא שנלקחה בתנאים שאינם מיטביים עבורכם, שלקחה בחשבון מצב כלכלי שונה מזה שאתם נמצאים בו (או מתקדמים לקראתו) וללא משא ומתן מבוסס ידע מקצועי מול הבנק הרלבנטי עלולה לעלות לכם משמעותית יותר מן המתחייב מערך הנכס ויכולת ההחזר שלכם. לא חבל?

  בבדיקה מקצועית מטעמנו, אנו באור לעתיד נבחן את הכדאיות של מיחזור משכנתא עבורכם, בתהליך שקוף ובשיתופכם המלא. מיחזור כזה, במידה ונכון עבורכם, יחסוך עבורכם סכומי כסף ניכרים בהשוואה להחזר המשכנתא הקיימת, ולפעמים גם יוכל לקצר את פרק הזמן הדרוש להחזר מלא.

  גם המשכנתא שלי ניתנת למיחזור?

  התשובה הפשוטה היא: בעיקרון כן. התשובה המורכבת מעט יותר היא: נכון שבעיקרון כמעט תמיד אפשר למחזר את המשכנתא, אך אין פירוש הדבר שתמיד מיחזור משכנתא הוא הליך כדאי.

  כשניגשים לבצע צעד כלכלי מורכב כמו מיחזור משכנתא חיוני שיהיה לצידכם מומחה לתחום, כזה שמכיר את השוק היטב ויכול לנתח את מצבכם הפיננסי באופן מדוייק, לבצע את החישובים המדוייקים ביותר ולהציע לכם שורה תחתונה מהימנה ובטוחה, כזו שהבנקים לא תמיד ששים להציע ללקוחותיהם.

  אנחנו באור לעתיד נספק לכם חוות דעת מקצועית ומבוססת על הכדאיות של מיחזור המשכנתא שלכם, המבוססת אך ורק על התועלת הכלכלית הישירה עבורכם.

  עם אור לעתיד אתם בטוחים. גם במיחזור משכנתא

  כשאתם ניגשים לצעד כלכלי משמעותי כמו מיחזור משכנתא, חשוב שיעמוד לצידכם גוף שיש לו הידע והיכולת המוכחת לעשות סדר בנתונים, להתמודד מול המנגנון הבנקאי ולדאוג לאינטרסים שלכם לפני הכל ומעל הכל.

  לנו באור לעתיד אין כל עניין "למכור" לכם משכנתא במסלול כזה או אחר (או לא לחשוף אתכם להטבות שמגיעות לכם). בנוסף, כגוף מוכר ומוביל בתחומו, כושר המיקוח שלנו מול הבנקים, לצד ההיכרות שלנו עם שוק המשכנתאות, מתבטא בחיסכון כלכלי ניכר מאוד עבורכם (שיכול להגיע עד 100.000 שקלים ובחלק מהמקרים אף יותר במיחזור המשכנתא).

  כחלק משיטת העבודה שלנו אנחנו לא בוחרים עבורכם משכנתא מראש, אלא מבצעים מכרז בין הבנקים לקבלת ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.

  כשאתם בוחרים באור לעתיד לסיוע במיחזור המשכנתא שלכם, אתם מקבלים את הטוב ביותר. באופן שקוף ומקצועי, ובאחריות.

  לקבלת הצעה משתלמת חייגו עכשיו 054-9544774

  או השאירו פרטים ונחזור בהקדם   קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים