| משרד :054-9544774

תכניסו קצת אור לעתיד שלכם

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים


  משכנתא למסורבי בנקים

  משכנתא היא כלי פיננסי מצויין לקניית דירה או נכס להשקעה, שיפוץ או כל מטרה הכרוכה בהוצאה גדולה. אך, מה עושים כשהבנק מסרב לתת משכנתא? לאור לעתיד יש פתרון

  אתם עומדים לפני הגשמת חלום הכרוך בהוצאה משמעותית: קניית דירה למגורים או להשקעה, שיפוץ או טיול גדולאו אפילו סגירת ההלוואות וההתחייבויות שלכם בתוך המשכנתא. כשאתם ניגשים לבנק לברר כיצד תוכלו להיעזר בשירותיו, מתברר לכם שהבנק מסרב לאשר לכם המשכנתא המיוחלת (לדוגמא BDI שלילי. מהו BDI ומדוע הוא חשוב? תדעו בהמשך). אם גם אתם נקלעתם למצב הזה, אין סיבה להתייאש. אנחנו, באור לעתיד, יכולים לסייע לכם לממש את החלום על ידי שימוש במקורות מימון חוץ בנקאיים הנותנים מענה לאלו שסורבו ע"י הבנקים השונים.

  המומחים של אור לעתיד יסייעו לכם במציאת פתרון המימון הטוב ביותר עבורכם, תוך שמירה קפדנית על זכויותיכם ומתוך תשומת לב מירבית להבטחת עתידכם הפיננסי.

  אנו באור לעתיד רואים את המשכנתא החוץ בנקאית לא כפתרון של קבע, אלא כפתרון ביניים שנועד לסייע לכם לחזור ולקבל משכנתא מהבנקים תוך פרק זמן קצר יחסית (שנתיים בממוצע).

  מהן הסיבות העיקריות שבגינן הבנקים מסרבים לתת משכנתא?

  הסיבות שבגינן בנקים מסרבים לתת משכנתא הן רבות ומגוונות. בין הנפוצות שבהן ניתן למנות: הליכים שנפתחו נגד המבקש בהוצאה לפועל, פשיטות רגל בעבר, למעלה מ 10 צ'קים שחזרו במשך שנה אחת, חשבון מוגבל ועוד. הליך סטנדרטי למבקשי משכנתא הוא בדיקת הBDI של המבקשים. אם ה BDI שלילי, הבנק יסרב לתת משכנתא.

  BDI, (ראשי תיבות של Business Data Israel) הוא מאגר נתונים המשמש כדירוג אשראי עבור אזרחי מדינת ישראל. הBDI – כולל מידע על התנהלות כלכלית: מידע על התחייבויות פיננסיות שנפרעו במועדן (דירוג חיובי) לצד התחייבויות שלא נפרעו, או לא נפרעו במועדן (דירוג שלילי). במסגרת המידע השלילי נאספים נתונים כגון אי תשלום חובות, שיקים חוזרים, תיקי הוצאה לפועל, פשיטת רגל ועוד. בטרם החלטה אם לתת משכנתא או לסרב, הבנק בודק את ה-BDI של מבקש המשכנתא.

  מהם מקורות אשראי שמעניקים את המשכנתא למסורבי בנקים באור לעתיד?

  הקרנות המעניקות את האשראי למשכנתאות למסורבי בנקים הינן קרנות חוץ-בנקאיות המאושרות ומפוקחות על ידי המדינה. הקרנות הללו הינן גופים כלכליים גדולים, איתנים ומוכרים. האשראי שהן מעניקות נועד לאפשר ללקוחות מעין תקופת הבראה כלכלית, כך שלאחר פרק זמן קצר יחסית, בדרך כלל עד שנתיים, הלקוח יוכל לחזור לבנק ולקבל משכנתא בנקאית רגילה.

  מי יכולים לקבל את השירות?

  שרות המשכנתא למסורבי בנקים מתמקד במספר קהלים מרכזיים:

  1. מי שבבעלותם נכס רשום בטאבו/מנהל מקרקעי ישראל עם משכנתא קיימת המהווה עד 35% משווי הנכס
  2. מי שאין להם משכנתא על הנכס אך הוא רשום על שמם בטאבו/מנהל מקרקעי ישראל
  3. אנשים במהלך פשיטת רגל שצריכים כסף לקבלת הפטר/אחרי פשיטת רגל שכבר קיבלו הפטר
  4. בעלי תיקים פתוחים בהוצאה לפועל או כאלו שכבר נסגרו (עם אסמכתא שמאשרת זאת)
  5. בעלי חשבון מוגבל ע"י הבנק כיום או כאלו שסיימו את ההגבלה אך הרישום עדיין קיים בדו"ח BDI
  6. אנשים שאינם בעלי נכסים הרשומים על שמם המעוניינים במשכנתא לרכישת נכס עקב סירוב ע"י הבנק עקב רישום שלילי ב-BDI

  לא בטוחים אם אתם כשירים לקבל משכנתא זו בעזרת אור לעתיד? צרו איתנו קשר לבירור קצר וממוקד

  הביטחון שבקבלת משכנתא למסורבים דרך אור לעתיד

  המומחים הפיננסיים, המשפטיים והניהוליים של אור לעתיד מעניקים שירות לאלפי לקוחות מרוצים החל משנת 2014. כגוף איתן ויציב הנותן פתרונות פיננסיים ומתנהל בשקיפות ועל פי כל הכללים הנדרשים בחוק, אנו מציעים ללקוחותינו לא רק את השירות הטוב והמתאים ביותר עבורם בתנאים מעולים, אלא גם ביטחון ושקט נפשי. אם אתם זקוקים למשכנתא חוץ בנקאית, באור לעתיד תמצאו את הפתרון הטוב ביותר.

  לקבלת הצעה משתלמת חייגו עכשיו 054-9544774

  או השאירו פרטים ונחזור בהקדם   קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים