| משרד :054-9544774

תכניסו קצת אור לעתיד שלכם

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים


  משכנתא מסחרית

  לצמוח במקום חדש, להתרחב או לקנות נכס מניב: באור לעתיד כל הדרכים למשכנתא מסחרית פתוחות בפניך

  כל עסק זקוק למקום כדי לפעול: אם מדובר בחנות או במשרד, במחסן או במרחב לטיפול ואימון, הזמינות של חלל מתאים חיוני לפעילות עסקית מוצלחת. וכשמדובר בנכס שממנו מתנהל עסק, לצד האספקט של פעילות עסקית שוטפת, ישנם, כמובן, גם חישובים נוספים הנוגעים לעלויות של שכירות, המיקום הנכון לעסק, הסביבה שבתוכה העסק פועל, ועוד. בחירת הנכס הנכון לפעול ממנו חיונית להצלחה עסקית.

  משכנתא מסחרית היא מכשיר פיננסי שמאפשר לבעלי עסקים לתכנן את הפעילות שלהם בתחום הקריטי של הנכסים הנדל"ניים, ולחסוך סכומי כסף משמעותיים מהשקעה חכמה בנכס שמשמש לפעילות מסחרית: אם מחיסכון בתשלום השכירות החודשית הגבוהה, אם מרווח מעליית ערך לצורך מימוש הנכס ואם משימושים אחרים.

  אם אתם בעלי עסק המעוניינים לרכוש נכס מסחרי לקיום הפעילות העסקית, להתפתח למבנה חדש או להוסיף מרחב חדש לפעילות קיימת, אנו באור לעתיד נסייע לכם בקבלת המשכנתא המסחרית הטובה והמשתלמת ביותר, עם ייעוץ וליווי כוללים מתחילת התהליך עד סופו, ועם שמירה הדוקה וקפדנית על האינטרסים שלכם לכל אורך הדרך.

  במקום לזרוק כסף על שכירות – להשקיע בנכס משלכם, בקלות ובמקצועיות, בעזרת המומחים של אור לעתיד

  דמי שכירות הם הוצאה משמעותית וכבדה לכל עסק, כזו שאינה מניבה תגמול כלכלי ואינה ממנפת את ההשקעה שלכם. אין שום היגיון כלכלי בתשלום דמי שכירות גבוהים לאורך זמן, והיום גם אין סיבה לחשוש מהבירוקרטיה שבנטילת המשכנתא. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין את הדרישות, את היכולות שלכם ואת היתרונות של רכישת נכס על פני שכירות בחישוב מדוייק עבורכם.

  אם העסק שלכם זקוק למקום חדש כדי להתפתח, או אם זיהיתם הזדמנות מסחרית מעולה בנדל"ן, אל תיתנו לחוסר ההיכרות שלכם להשאיר מחוץ להישג ידכם אופציה מעולה לצמיחה וגידול בהכנסות. היתרונות של נכס מסחרי משלכם משמעותיים מאוד, ולא מתגלמים רק בהפסקת או הפחתת תשלומי שכירות, אלא גם בשינוי הרכב המס שאתם משלמים, באופן שעשוי להוות הטבה נכבדת לטווח ארוך.

  השקעה בנכס מניב: חיסכון עצום בטווח הארוך, בתוספת לבעלות על שמכם

  עד כמה תחסכו בטווח הארוך בקניית נכס מסחרי במקום בהשכרתו? שאלה מצויינת. המומחים של אור לעתיד בדקו בשבילכם, בסימולטור משכנתאות מה יהיה ההפרש בין הסכומים שישולמו על קניית משרד (אמיתי לגמרי) בגודל 200 מ"ר במגדל משרדים בתל אביב, לעומת שכירות, על פני 15 שנים:

  הנכס: משרד של 200 מ"ר בתל אביב

  מחיר הנכס: 2 מליון ₪

  הון עצמי למשכנתא: 600,000 ₪

  משכנתא מסחרית באור לעתיד: הנכס שלכם להצלחה

  נטילת משכנתא לעסק לצורך רכישת נכס מסחרי היא מהלך כלכלי מורכב, עם השלכות משמעותיות על התחזית הפיננסית של העסק. כשאתם ניגשים למהלך של רכישת נכס עבור העסק, או אפילו בודקים את ההיתכנות הכלכלית של מהלך כזה, רצוי שיעמדו לצידכם מומחים למימון וניהול עסקי שמכירים את שוק האשראי על בוריו, יכולים לנתח במדוייק את הצרכים והיכולות הכלכליים של העסק, ויש להם את הידע, הניסיון והיכולת להשיג עבורכם את תנאי המימון הטובים בשוק הישראלי.

  אנו באור לעתיד מלווים באופן שוטף וקבוע עסקים רבים בישראל במהלכי גיוס אשראי למטרות שונות. לרשותנו מאגר מומחים ייעודיים בעלי היכרות מעמיקה עם התחומים שבהם הם מעניקים ייעוץ, כך שתמיד תקבלו תמונת מצב שלמה וטיפול היקפי.

  רכישת נכס נדל"ני למטרות מסחריות היא מהלך שיכול להקפיץ את העסק שלכם קדימה. עם המומחים של אור לעתיד לצידכם, תוכלו להיות בטוחים שאתם עושים את כל הצעדים הנכונים, באחריות, ועם התכנון המושקע והאפקטיבי ביותר עבורכם.

  לקבלת הצעה משתלמת חייגו עכשיו 054-9544774

  או השאירו פרטים ונחזור בהקדם   קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים