| משרד :054-9544774

תכניסו קצת אור לעתיד שלכם

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים


  משכנתא לקבוצות רכישה

  משכנתאות בקבוצת רכישה הן עסק יקר. מיחזור המשכנתא בתזמון הנכון יכול להוזיל את מחירה במאות אלפי שקלים.

  טרנד קבוצות הרכישה, שתופס תאוצה בישראל בעשור האחרון, מעניק למשתתפים בו מספר יתרונות על פני פרויקטים "רגילים", של קניית דירה ישירות מהקבלן. תשלומי מע"מ מופחתים על הקרקע ועל אגרות והיטלים שונים, מס רכישה נמוך ביחס לדירה בפרויקט קבלני מקביל ודמי ניהול לקבוצת הרכישה שהם נמוכים משמעותית למתח הרווחים הנהוג בקרב הקבלנים – אלה יתרונות ברורים של קבוצת הרכישה.

  עקב האכילס של קבוצות הרכישה, אם ניתן לכנות כך את אחת החולשות הבולטות שלהן, היא נושא המימון של הפרויקט בכלל והריביות על המשכנתא בפרט במסגרת הרכישה המשותפת. כיוון שמדובר בפרויקט שמלווה בלא מעט סיכונים עבור הגורם המממן, בנקים אינם ששים להירתם להרפתקה שכזו, ולמרחב הריק הזה נכנסו קרנות מימון חוץ בנקאיות שעקב הסיכונים המדוברים קפצו על ההזדמנות ומעוניינים לגזור קופון גבוה ביותר שמתבטא בדמות משכנתא בריבית דימיונית אשר בניגוד למשכנתאות רגילות, שלגביהן ניתן לערוך סקר שוק ואף להתמקח, המשתתפים בקבוצת הרכישה מחוייבים ללא יוצא מהכלל לקחת את אותה משכנתא מאותו מקור, בתנאים עליהם אין להם יכולת השפעה.

  החדשות הטובות: ניתן למחזר משכנתא שנלקחה במסגרת קבוצת רכישה

  לא רבים מודעים לכך, אבל בעלי משכנתאות שנלקחו במסגרת קבוצות רכישה זכאים ויכולים למחזר את המשכנתאות היקרות שנטלו, ולקבל במקומן משכנתא בנקאית בתנאים עדיפים בהרבה. כמה עדיפים?בעוד ריבית על משכנתא בפרויקט רגיל נעה סביב 3%, בקבוצות רכישה תשלמו הרבה יותר ויכולה גם להגיע ל-5-6%. בערך פי שניים, בעברית : מדובר בהפרש שיכול להתבטא במאות אלפי שקלים בהחזר המשכנתא הכולל.

  למחזר בתיזמון נכון, עם הליווי נכון

  מכיוון שבקבוצת רכישה הרוכשים הם בעלי הקרקע ורשומים בטאבו ביחד כבעליה ועדיין אין חלוקה ליחידות נפרדות הרשומות על כל רוכש,הבנקים נמנעים מלתת משכנתא לרוכשים. שם המשחק בסופו של דבר הוא סיכון והבנקים שהתפקיד הקריטי ביותר שלהם הוא ניהול סיכונים,לא מעוניינים להישאר עם קרקע שאינה ניתנת למימוש ומעדיפים להשהות את אפשרות מיחזור משכנתא אך ורק לאחר שמונפק אישור איכלוס (טופס 4).במקרה כזה הבנק יסכים לתת לנו משכנתא בתנאים טובים יותר מהמשכנתא הראשונית עקב ירידת מרכיב הסיכון והיכולת שלו לממש את הדירה במקרה של חדלות פרעון בכדי לכסות על המשכנתא שניתנה.

  מה שחשוב מאוד לקחת בחשבון שמיחזור משכנתא מביא לנטילת משכנתא חדשה לכל דבר ועניין וכידוע משכנתא היא הצעד הכלכלי הכי משמעותי ובעל השפעות מרחיקות לכת על ההווה והעתיד שלכם וכדי להבטיח שההלוואה הזו תשרת אותנו גם בהווה ובמיוחד בעתיד יש צורך בתכנון מדוקדק. רבים אינם מודעים כלל לכמות הכסף שהם מפסידים עקב תכנון לקוי/היעדר תכנון .אז חבל להמר על העתיד כשאתם בעצמכם יכולים לעצב אותו. כשמדובר בהלוואה שתלווה אתכם לטווח הארוך הראייה והאסטרטגיה חייבים להיות בהתאם. משכנתא טובה אינה מסתכמת רק באחוזי ריבית ופריסה מקסימלית אלא מתחשבת במספר רב של פרמטרים שיכולים להשפיע על גובה הריבית, ההחזרים החודשיים וגם על סכום המשכנתא הכולל שתצטרכו לשלם,מרכיבים שאתם כלל לא מודעים אליהם והבנק (בעל אינטרס מנוגד אליכם) אינו טורח ליידע אתכם לגביהם. במצב שכזה שימוש בשירותיו של יועץ משכנתא אינו בגדר מותרות אלא קריטי והכרחי והינו מהלך שיכול לשנות את כל העתיד הכלכלי שלכם מקצה לקצה.

  אז אם גם אתם מעוניינים בייעוץ וליווי משכנתאות מקצועי, כזה שייתן לך ערך מוסף על הכסף שאתם משלמים, שימפה את היכולות הכלכליות שלכם ויתאים את המשכנתא למציאות של היום עם התחשבות לשאיפות והחלומות של המחר צרו קשר עם המומחים שלנו ותחסכו מאות אלפי שקלים לאורך כל תקופת המשכנתא כסף שבינינו הייתם מעדיפים ויכולים למנף איתו את העתיד הכלכלי שלכם

  לקבלת הצעה משתלמת חייגו עכשיו 054-9544774

  או השאירו פרטים ונחזור בהקדם   קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים